Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
Код на производ:
(DH7710-068)
NIKE

NIKE Brasilia 9.5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia 9.5 е унисекс торба со модерен и функционален дизајн што лесно ќе го придружува вашиот активен ден. Оваа торба е пространа и издржлива, така што целата потребна опрема за тренинг ќе биде безбедно складирана. Има и преграда со патент за да ги чувате вашите патики и опремата за тренинг одвоени од чистите предмети. Засиленото дно на торбата ја штити вашата опрема од удари и гребнатини. Изработена е од најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна, така што со купување на оваа торба учествувате во акцијата за заштита на животната средина. Овој модел има и ремен за на рамо кој лесно се вади, па доколку сакате можете да ја носите како класична торба. Спецификација: Состав: 100% полиестер Најмалку 65% рециклиран полиестер Волумен: 60L Отстранлив ремен за рамо Засилено дно Преграда со патент за влажни предмети.
Подетално

Nike Brasilia 9.5 е унисекс торба со модерен и функционален дизајн што лесно ќе го придружува вашиот активен ден. Оваа торба е пространа и издржлива, така што целата потребна опрема за тренинг ќе биде безбедно складирана. Има и преграда со патент за да ги чувате вашите патики и опремата за тренинг одвоени од чистите предмети. Засиленото дно на торбата ја штити вашата опрема од удари и гребнатини. Изработена е од најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна, така што со купување на оваа торба учествувате во акцијата за заштита на животната средина. Овој модел има и ремен за на рамо кој лесно се вади, па доколку сакате можете да ја носите како класична торба.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Најмалку 65% рециклиран полиестер
 • Волумен: 60L
 • Отстранлив ремен за рамо
 • Засилено дно
 • Преграда со патент за влажни предмети

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош