Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
Код на производ:
(9B0533-023)
NIKE

NIKE Jordan Air

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV Унив.
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Air е унисекс торбица во која можете да ги носите сите потребни работи, дури и кога сте во движење. Можете да ја носите околу половината, а прилагодливиот ремен ви помага да ја прилагодите големината за да одговара на вашите потреби. Двонасочното отворање на патент ги одржува вашите работи безбедни. Дизајнот во чест на кошаркарскиот гениј, неповторливиот „летечки Мајкл“ кажува сé за вашиот кошаркарски пулс. Спецификација: Унисекс торбица за половината Спортски дизајн Патент Прилагодлив ремен Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Jordan Air е унисекс торбица во која можете да ги носите сите потребни работи, дури и кога сте во движење. Можете да ја носите околу половината, а прилагодливиот ремен ви помага да ја прилагодите големината за да одговара на вашите потреби. Двонасочното отворање на патент ги одржува вашите работи безбедни. Дизајнот во чест на кошаркарскиот гениј, неповторливиот „летечки Мајкл“ кажува сé за вашиот кошаркарски пулс.
Спецификација:

 • Унисекс торбица за половината
 • Спортски дизајн
 • Патент
 • Прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV Унив.
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M M
  L
  ONE
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торбица 9A0631-G5O
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торбица 9A0631-023
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 9A0640-023
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош