Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски сет
Код на производ:
(BV3634-014)
NIKE

NIKE Sportswear

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е детска тренерка со класичен крој за тинејџери кои уживаат во спортски стил на облекување. Класична секојдневна комбинација, составена од горен дел со патент и долен дел што ја надополнува. Може да се носи како комплет или посебно, во комбинација со други омилени парчиња Swoosh облека. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување и лесно прилагодување на обемот на половината. Горниот дел со патент кој оди по целата должина лесно се облекува и соблекува. Горниот дел има предни џебови, а долниот дел има задни џебови. Изработен е од мек памук, па затоа е топол и удобен. Спецификација: Комплет тренерки за тинејџери Странични џебови на долниот дел и предни на горниот дел Еластичен појас за половината со прилагодлив учкур Состав: памук 80% и полиестер 20% Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear е детска тренерка со класичен крој за тинејџери кои уживаат во спортски стил на облекување. Класична секојдневна комбинација, составена од горен дел со патент и долен дел што ја надополнува. Може да се носи како комплет или посебно, во комбинација со други омилени парчиња Swoosh облека. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување и лесно прилагодување на обемот на половината. Горниот дел со патент кој оди по целата должина лесно се облекува и соблекува. Горниот дел има предни џебови, а долниот дел има задни џебови. Изработен е од мек памук, па затоа е топол и удобен.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за тинејџери
 • Странични џебови на долниот дел и предни на горниот дел
 • Еластичен појас за половината со прилагодлив учкур
 • Состав: памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош