Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
Код на производ:
(9B0503-GEH)
NIKE

NIKE Jordan Air

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Air детскиот унисекс ранец е совршен за активен животен стил на малите деца. Издржливата ткаенина со класично Jumpman лого на предната страна нуди спортски стил. Предниот џеб со патент е погоден за ситниците да ѝм бидат на дофат на раката, додека страничниот џеб е идеален за шише вода. Кутијата за моливи може да се отстрани по потреба. Мрежестиот заден панел обезбедува оптимален проток на воздух, додека прилагодливите монтирани ремени нудат супериорна удобност. Спецификација: •    Димензии: 24cm x 13cm x 30cm •    Jumpman лого •    Двостран патент •    Преден џеб со патент •    Страничен џеб за шише •    Прилагодливи ремени .
Подетално

Nike Jordan Air детскиот унисекс ранец е совршен за активен животен стил на малите деца. Издржливата ткаенина со класично Jumpman лого на предната страна нуди спортски стил. Предниот џеб со патент е погоден за ситниците да ѝм бидат на дофат на раката, додека страничниот џеб е идеален за шише вода. Кутијата за моливи може да се отстрани по потреба. Мрежестиот заден панел обезбедува оптимален проток на воздух, додека прилагодливите монтирани ремени нудат супериорна удобност.
Спецификација:
•    Димензии: 24cm x 13cm x 30cm
•    Jumpman лого
•    Двостран патент
•    Преден џеб со патент
•    Страничен џеб за шише
•    Прилагодливи ремени

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-023
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-R78
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0551-R78
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош