Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DJ6223-437)
NIKE

NIKE Sportswear

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV Унив.
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S S
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M M
 • L *
 • ONE *
 • NS Унив.
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е зимска унисекс капа која го задржува својот класичен стил, оставајќи опции за разновидни типови на комбинации. Манжетната не е сошиена, а копчето со налепницата е двострано, што ви овозможувада ја носите на неколку начини. Ребрестата плетена конструкција ја нуди сета удобност и топлина која ви е потребна во текот на студените, зимски денови. Спецификација: Манжетна Двострана налепница Рачно перење Материјал: 95% акрилик, 4% најлон, 1% спандекс.
Подетално

Nike Sportswear е зимска унисекс капа која го задржува својот класичен стил, оставајќи опции за разновидни типови на комбинации. Манжетната не е сошиена, а копчето со налепницата е двострано, што ви овозможувада ја носите на неколку начини. Ребрестата плетена конструкција ја нуди сета удобност и топлина која ви е потребна во текот на студените, зимски денови.
Спецификација:

 • Манжетна
 • Двострана налепница
 • Рачно перење
 • Материјал: 95% акрилик, 4% најлон, 1% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV Унив.
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M M
  L
  ONE
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear е зимска унисекс капа која го задржува својот класичен стил, оставајќи опции за разновидни типови на комбинации. Манжетната не е сошиена, а копчето со налепницата е двострано, што ви овозможувада ја носите на неколку начини. Ребрестата плетена конструкција ја нуди сета удобност и топлина која ви е потребна во текот на студените, зимски денови.
  Спецификација:

 • Манжетна
 • Двострана налепница
 • Рачно перење
 • Материјал: 95% акрилик, 4% најлон, 1% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV Унив.
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M M
  L
  ONE
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош