Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Beanie
NIKE Beanie
NIKE Beanie
NIKE Beanie
Код на производ:
(CW5871-663)
NIKE

NIKE Beanie

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
 • 1SIZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Beanie е унисекс детска капа за зима, која на вашето дете ќе му овозможи супериорен комфор и неверојатна топлина. Совршена е за студените, зимски денови. Изработена е од плетена ткаенина која ја задржува топлина и го спречува продирањето на студениот воздух. Широкиот преклопен раб со ребреста текстура и сошиено Nike лого ја нагласува вашата припадност кон брендот. Спецификација: Унисекс детска капа за зима Рачно перење Состав: 100% акрилик.
Подетално

Nike Beanie е унисекс детска капа за зима, која на вашето дете ќе му овозможи супериорен комфор и неверојатна топлина. Совршена е за студените, зимски денови. Изработена е од плетена ткаенина која ја задржува топлина и го спречува продирањето на студениот воздух. Широкиот преклопен раб со ребреста текстура и сошиено Nike лого ја нагласува вашата припадност кон брендот.
Спецификација:

 • Унисекс детска капа за зима
 • Рачно перење
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Beanie е унисекс детска капа за зима, која на вашето дете ќе му овозможи супериорен комфор и неверојатна топлина. Совршена е за студените, зимски денови. Изработена е од плетена ткаенина која ја задржува топлина и го спречува продирањето на студениот воздух. Широкиот преклопен раб со ребреста текстура и сошиено Nike лого ја нагласува вашата припадност кон брендот.
  Спецификација:

 • Унисекс детска капа за зима
 • Рачно перење
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош