Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
Код на производ:
(GS2099)
adidas

adidas W CUFF BEANIE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE *
 • NS Унив.
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CUFF lifestyle капа е дизајнирана за секоја пригода. Можете да ја носите пред или после тренинг покажувајќи ја својата љубов кон спортот. Мекиот материјал е исклучително удобен и ќе ви даде чувство на удобност при носење. Badge of Sport логото кое се наоѓа на работ ѝм овозможува на сите да знаат дека сте дел од тимот на adidas,  изгледајќи модерно и урбано. Заштитете се од ветер и студ кога ви е најпотребно и носете ја adidas CUFF унисекс lifestyle капата. Спецификација: Badge of Sport лого на работ Состав на материјал: 75% полиакрил, 25% полиамид Боја: бела .
Подетално

adidas CUFF lifestyle капа е дизајнирана за секоја пригода. Можете да ја носите пред или после тренинг покажувајќи ја својата љубов кон спортот. Мекиот материјал е исклучително удобен и ќе ви даде чувство на удобност при носење. Badge of Sport логото кое се наоѓа на работ ѝм овозможува на сите да знаат дека сте дел од тимот на adidas,  изгледајќи модерно и урбано. Заштитете се од ветер и студ кога ви е најпотребно и носете ја adidas CUFF унисекс lifestyle капата.

Спецификација:

 • Badge of Sport лого на работ
 • Состав на материјал: 75% полиакрил, 25% полиамид
 • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CUFF lifestyle капа е дизајнирана за секоја пригода. Можете да ја носите пред или после тренинг покажувајќи ја својата љубов кон спортот. Мекиот материјал е исклучително удобен и ќе ви даде чувство на удобност при носење. Badge of Sport логото кое се наоѓа на работ ѝм овозможува на сите да знаат дека сте дел од тимот на adidas,  изгледајќи модерно и урбано. Заштитете се од ветер и студ кога ви е најпотребно и носете ја adidas CUFF унисекс lifestyle капата.

Спецификација:

 • Badge of Sport лого на работ
 • Состав на материјал: 75% полиакрил, 25% полиамид
 • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош