Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
adidas W CUFF BEANIE
Код на производ:
(GT4829)
adidas

adidas W CUFF BEANIE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE *
 • NS Унив.
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноставниот спортски стил го подобрува вашиот изглед. Мекиот плет на оваа капа ќе ви овозможи чувство на пријатност и удобност, истовремено ќе ви пружи суптилен, спортски стил. СПЕЦИФИКАЦИИ: • One size • 75% полиакрилик, 25% најлон • Обичен плет • Боја на производот: Светло сина • Код на производ: GT4829 .
Подетално

Едноставниот спортски стил го подобрува вашиот изглед. Мекиот плет на оваа капа ќе ви овозможи чувство на пријатност и удобност, истовремено ќе ви пружи суптилен, спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• One size

• 75% полиакрилик, 25% најлон

• Обичен плет

• Боја на производот: Светло сина

• Код на производ: GT4829

Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Едноставниот спортски стил го подобрува вашиот изглед. Мекиот плет на оваа капа ќе ви овозможи чувство на пријатност и удобност, истовремено ќе ви пружи суптилен, спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• One size

• 75% полиакрилик, 25% најлон

• Обичен плет

• Боја на производот: Светло сина

• Код на производ: GT4829

Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош