Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel Kneepad
Код на производ:
(146815-0001)
ASICS

ASICS Gel Kneepad

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics GEL KNEEPAD е унисекс штитник за колено, наменет за одбојка и други спортски активности. Високите перформанси на овој модел се огледуваат во флексибилниот и прилагодлив дизајн кој овозможува целосен опсег на движење. Исклучително е удобен и воздушен, не затегнува и дава слобода при движење.Спецификација: Унисекс штитник за колена за возрасни Намена: одбојка Флексибилен и удобен дизајн GEL облога која ги апсорбира ударите.
Подетално

Asics GEL KNEEPAD е унисекс штитник за колено, наменет за одбојка и други спортски активности. Високите перформанси на овој модел се огледуваат во флексибилниот и прилагодлив дизајн кој овозможува целосен опсег на движење. Исклучително е удобен и воздушен, не затегнува и дава слобода при движење.
Спецификација:

 • Унисекс штитник за колена за возрасни
 • Намена: одбојка
 • Флексибилен и удобен дизајн
 • GEL облога која ги апсорбира ударите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Штитник
  Пол Unisex
  Намена Одбојка
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Anita Lazarevska
   Anita Lazarevska

   25.07.2022. 08:46

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Штитник 146815-8052
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  890 ДЕН
  Помош