Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK  BEANIE
Y NK  BEANIE
Y NK  BEANIE
Y NK  BEANIE
Детска капа
Код на производ:
(CW5871-010)
NIKE

Y NK BEANIE

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kids 'Beanie е удобна и топла детска капа дизајнирана за зимско време. Направена е од изолациона акрилна ткаенина која совршено ве штити од студ. Подетално

Nike Kids 'Beanie е удобна и топла детска капа дизајнирана за зимско време.

Направена е од изолациона акрилна ткаенина која совршено ве штити од студ.

Широкиот преклопен дел со металното лого на Nike ја прави капата растеглива и удобна за носење.

Спецификации:

• Состав: 100% акрилик

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CW5871-010

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Намена Lifestyle
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Kids 'Beanie е удобна и топла детска капа дизајнирана за зимско време.

Направена е од изолациона акрилна ткаенина која совршено ве штити од студ.

Широкиот преклопен дел со металното лого на Nike ја прави капата растеглива и удобна за носење.

Спецификации:

• Состав: 100% акрилик

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CW5871-010

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Намена Lifestyle
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет AV8055-657
Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери. Таа има модерен ...
990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 889775-223
1.095 ДЕН
Заштеда 45%
1.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""