за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
Код на производ: 376961-01
PUMA

PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL

Код на производ: 376961-01
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
2.454 ДЕН
Заштеда: 1.636 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 42.5 42.5 27.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 393278-02
5.432 ДЕН
Заштеда 20%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 393278-01
5.432 ДЕН
Заштеда 20%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393180-01
5.432 ДЕН
Заштеда 20%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
PUMA PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL
Патики
PUMA PUMA PUMA TWITCH RUNNER TRAIL