за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
NIKE NIKE GAMMA FORCE
Код на производ: FQ8877-100
NIKE

NIKE NIKE GAMMA FORCE

Код на производ: FQ8877-100
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN1857-300
5.112 ДЕН
Заштеда 20%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN1857-800
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE NIKE GAMMA FORCE
Патики
NIKE NIKE NIKE GAMMA FORCE