за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
NIKE JORDAN FLARE BP
Код на производ: CI7849-100
NIKE

NIKE JORDAN FLARE BP

Код на производ: CI7849-100
3.190 ДЕН
3.190 ДЕН
2.552 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 12C 29.5 18
  • 1Y 32 20
  • 2Y 33.5 21
  • 3Y 35 22
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
NIKE NIKE JORDAN FLARE BP
Сандали
NIKE NIKE JORDAN FLARE BP