за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
Код на производ: CD7783-005
NIKE

NIKE Court Borough Mid 2

Код на производ: CD7783-005
Nike Court Borough Mid 2 се детски патики кои ќе бидат нивни верен придружник за време на нивните авантури. Nike Court Borough Mid 2 се патики во кои вашето дете ќе изгледа како ѕвезда на сите ѕвезди на и надвор од теренот. Класичниот дизајн на издржливиот кожен горен дел обезбедува врвен изглед и чувство. Облогата околу зглобот обезбедува удобност и лесно се чисти. Класичното врвкање во ременот со копче обезбедува стабилност за време на нивните активности. Жлебовите на ѓонот го прават флексибилен и овозможуваат безбеден чекор. Ременот со копче го олеснува облекувањето и соблекувањето. Спецификација: Детски патики Врвки и прицврстување Гумен ѓон.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.222 ДЕН
Заштеда: 568 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 13C 31 19
 • 2.5Y 34 21.5
 • 10.5 10.5
 • 12.5 12.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Court Borough Mid 2 се детски патики кои ќе бидат нивни верен придружник за време на нивните авантури. Nike Court Borough Mid 2 се патики во кои вашето дете ќе изгледа како ѕвезда на сите ѕвезди на и надвор од теренот. Класичниот дизајн на издржливиот кожен горен дел обезбедува врвен изглед и чувство. Облогата околу зглобот обезбедува удобност и лесно се чисти. Класичното врвкање во ременот со копче обезбедува стабилност за време на нивните активности. Жлебовите на ѓонот го прават флексибилен и овозможуваат безбеден чекор. Ременот со копче го олеснува облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Врвки и прицврстување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики CD7783-403
  3.222 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX5545-002
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики AT1801-400
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Court Borough Mid 2
  Патики
  NIKE Court Borough Mid 2