за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
Код на производ: DV5456-104
NIKE

NIKE Court Borough Low Recraft

Код на производ: DV5456-104
Nike Court Borough Low Recraft е детска lifestyle патика за тинејџери. Оваа редизајнирана легенда користи комбинација од рециклирани материјали на горниот и ѓонот за да постигне класичен изглед направен на сосема нов начин. Тие обезбедуваат лесен комфор кој е лесен за носење. Редизајнираниот дел од палецот и средината на стапалото им дава на вашите стапала малку повеќе простор. Горниот дел од синтетичка кожа обезбедува издржливост и долговечност. Моделот на шарите и жлебовите обезбедуваат насочена флексибилност за вашите растечки стапала. Спецификација: Детски lifestyle патики за тинејџери Меки перничиња под стапалата Горен дел од синтетичка кожа Редизајнирана област на прстите и средината на стапалото Гумен ѓон.
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
3.562 ДЕН
Заштеда: 628 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Court Borough Low Recraft е детска lifestyle патика за тинејџери. Оваа редизајнирана легенда користи комбинација од рециклирани материјали на горниот и ѓонот за да постигне класичен изглед направен на сосема нов начин. Тие обезбедуваат лесен комфор кој е лесен за носење. Редизајнираниот дел од палецот и средината на стапалото им дава на вашите стапала малку повеќе простор. Горниот дел од синтетичка кожа обезбедува издржливост и долговечност. Моделот на шарите и жлебовите обезбедуваат насочена флексибилност за вашите растечки стапала.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за тинејџери
 • Меки перничиња под стапалата
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Редизајнирана област на прстите и средината на стапалото
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики CD7782-403
  4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 654275-609
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DA3199-100
  9.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Court Borough Low Recraft
  Патики
  NIKE Court Borough Low Recraft