за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE KD15
Код на производ: DC1975-004
NIKE

NIKE KD15

Код на производ: DC1975-004
10.590 ДЕН
10.590 ДЕН
5.295 ДЕН
Заштеда: 5.295 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DJ6149-003
7.352 ДЕН
Заштеда 20%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1193-901
9.354 ДЕН
Заштеда 40%
15.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DC3725-100
5.672 ДЕН
Заштеда 20%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE KD15
Патики
NIKE NIKE KD15