за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
NIKE ZOOM FREAK 4
Код на производ: DJ6149-003
NIKE

NIKE ZOOM FREAK 4

Код на производ: DJ6149-003
9.190 ДЕН
9.190 ДЕН
7.352 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 553558-041
7.642 ДЕН
Заштеда 15%
8.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DR8784-400
9.767 ДЕН
Заштеда 15%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC1975-004
5.295 ДЕН
Заштеда 50%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE ZOOM FREAK 4
Патики
NIKE NIKE ZOOM FREAK 4