за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
LOTTO LEXI
Код на производ: LTF231B100-01
LOTTO

LOTTO LEXI

Код на производ: LTF231B100-01
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
1.374 ДЕН
Заштеда: 916 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 32 32 20.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
LOTTO LOTTO LEXI
Патики
LOTTO LOTTO LEXI