за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
NIKE Court Borough Mid 2
Код на производ: CD7782-005
NIKE

NIKE Court Borough Mid 2

Код на производ: CD7782-005
Nike Court Borough Mid 2 се патики за тинејџери кои ќе бидат нивни верен придружник за време на нивните авантури. Nike Court Borough Mid 2 е патика во која вашиот тинејџер ќе изгледа како ѕвезда на и надвор од теренот. Класичниот дизајн на издржливиот кожен горен дел обезбедува врвен изглед и чувство. Облогата околу зглобот обезбедува удобност и лесно се чисти. Класичните врвки обезбедуваат стабилност за време на нивните активности. Жлебовите на ѓонот го прават флексибилен и овозможуваат безбеден чекор. Спецификација: Патики за тинејџери Врвки Гумен ѓон.
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.072 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Court Borough Mid 2 се патики за тинејџери кои ќе бидат нивни верен придружник за време на нивните авантури. Nike Court Borough Mid 2 е патика во која вашиот тинејџер ќе изгледа како ѕвезда на и надвор од теренот. Класичниот дизајн на издржливиот кожен горен дел обезбедува врвен изглед и чувство. Облогата околу зглобот обезбедува удобност и лесно се чисти. Класичните врвки обезбедуваат стабилност за време на нивните активности. Жлебовите на ѓонот го прават флексибилен и овозможуваат безбеден чекор.
Спецификација:

 • Патики за тинејџери
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CZ3949-013
  3.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 749572-040
  4.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Патики DA2776-800
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Court Borough Mid 2
  Патики
  NIKE Court Borough Mid 2