за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Blazer Low '77 Jumbo
Код на производ: DQ1470-002
NIKE

NIKE Blazer Low '77 Jumbo

Код на производ: DQ1470-002
Класичната суперѕвезда во уличен стил е пресоздадена во женските lifestyle патики на Nike Blazer Low '77 Jumbo. Користејќи го ретро изгледот што го сакате, тие сега имаат впечатлив дизајн Swoosh, големи врвки и подебели шевови. Пресликувајќи ја суштината на класичниот модел, зашиените кожни слоеви и мекиот дел од антилопа на врвот му даваат спортски изглед на наследството. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од кожа и антилопа Гумен ѓон.
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
5.857 ДЕН
Заштеда: 1.033 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Класичната суперѕвезда во уличен стил е пресоздадена во женските lifestyle патики на Nike Blazer Low '77 Jumbo. Користејќи го ретро изгледот што го сакате, тие сега имаат впечатлив дизајн Swoosh, големи врвки и подебели шевови. Пресликувајќи ја суштината на класичниот модел, зашиените кожни слоеви и мекиот дел од антилопа на врвот му даваат спортски изглед на наследството.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и антилопа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики CW4554-100
  4.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH0223-600
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB4496-002
  10.957 ДЕН
  Заштеда 15%
  12.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Blazer Low '77 Jumbo
  Патики
  NIKE Blazer Low '77 Jumbo