за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
KRONOS BEATRIZ
Код на производ: KRF213F102-10
KRONOS

KRONOS BEATRIZ

Код на производ: KRF213F102-10
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF221F130-84
1.095 ДЕН
Заштеда 50%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF221F150-10
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
1.196 ДЕН
Заштеда 60%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF213F101-01
1.345 ДЕН
Заштеда 50%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
KRONOS BEATRIZ
Патики
KRONOS BEATRIZ