за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
LOTTO STELLA
Код на производ: LTF211F109-01
LOTTO

LOTTO STELLA

Код на производ: LTF211F109-01
3.390 ДЕН
3.390 ДЕН
1.017 ДЕН
Заштеда: 2.373 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 38 38 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201F111-03
1.116 ДЕН
Заштеда 60%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203F101-01
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203F101-03
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
LOTTO LOTTO STELLA
Патики
LOTTO LOTTO STELLA