за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
SLAZENGER Retro 2
Код на производ: SLF213M048-01
SLAZENGER

SLAZENGER Retro 2

Код на производ: SLF213M048-01
4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
2.634 ДЕН
Заштеда: 1.756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 44 44
  • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд SLAZENGER
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики SLF221M106-01
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
1.137 ДЕН
Заштеда 70%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
SLAZENGER Retro 2
Патики
SLAZENGER Retro 2