за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
Код на производ: BQ6831-002
NIKE

NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)

Код на производ: BQ6831-002
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
695 ДЕН
Заштеда: 695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4Y 36 23
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст Kids
NIKE NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)
Папучи
NIKE NIKE NIKE KAWA SHOWER (GS/PS)