за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
Код на производ: BV1094-100
NIKE

NIKE NIKE KAWA SLIDE BT

Код на производ: BV1094-100
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
1.194 ДЕН
Заштеда: 796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6C 22 12
  • 7C 23.5 13
  • 9C 26 15
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали CW1658-600
995 ДЕН
Заштеда 50%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали DX1979-400
1.194 ДЕН
Заштеда 40%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE NIKE KAWA SLIDE BT
Сандали
NIKE NIKE NIKE KAWA SLIDE BT