за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE OFFCOURT
NIKE OFFCOURT
NIKE OFFCOURT
NIKE OFFCOURT
NIKE OFFCOURT
NIKE OFFCOURT
NIKE OFFCOURT
NIKE OFFCOURT
Код на производ: BQ4632-800
NIKE

NIKE OFFCOURT

Код на производ: BQ4632-800
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.195 ДЕН
Заштеда: 1.195 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7 38 24
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Папучи CN9677-801
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи CN9676-105
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи CZ7836-100
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE OFFCOURT
Папучи
NIKE OFFCOURT