за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
Код на производ: CW1658-600
NIKE

NIKE Kawa SE

Код на производ: CW1658-600
Бебешките сандали Nike Kawa SE се направени за целодневна летна забава на плажа или базен. Со кадифен комфор, вашите малечки нема да сакаат да ги соблечат без разлика дали се во вода или играат на песок или покрај базен. Дека првите безбедни чекори стануваат дел од најубавите спомени е благодарение на ременот на петицата што ги спречува да се лизнат. Мека, растеглива мрежа го одржува стапалото безбедно, додека горниот ремен лесно се одржува чист. Веселата боја е направена во техниката омбре и одлично се вклопува со вашиот омилен костим за капење. Основата за пена е флексибилна при секој чекор, без разлика дали малечките одат или трчаат. Спецификација: Сандали за бебиња Ремен на петата Лого на Nike.
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
995 ДЕН
Заштеда: 995 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 27 16
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Бебешките сандали Nike Kawa SE се направени за целодневна летна забава на плажа или базен. Со кадифен комфор, вашите малечки нема да сакаат да ги соблечат без разлика дали се во вода или играат на песок или покрај базен. Дека првите безбедни чекори стануваат дел од најубавите спомени е благодарение на ременот на петицата што ги спречува да се лизнат. Мека, растеглива мрежа го одржува стапалото безбедно, додека горниот ремен лесно се одржува чист. Веселата боја е направена во техниката омбре и одлично се вклопува со вашиот омилен костим за капење. Основата за пена е флексибилна при секој чекор, без разлика дали малечките одат или трчаат. Спецификација:

 • Сандали за бебиња
 • Ремен на петата
 • Лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали BV1094-100
  1.194 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали DX1979-400
  1.194 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Kawa SE
  Сандали
  NIKE Kawa SE