за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
Код на производ: DX1975-800
NIKE

NIKE Sunray Adjust 6 SE

Код на производ: DX1975-800
Nike Sunray Adjust 6 SE е детска унисекс сандала направена за да го поддржи чекорот на вашето малечко во вода, на копно или каде и да ги однесе нивните авантури. Мека, флексибилна пена обезбедува целодневна удобност и брзо се суши. Велкро ремените на горниот дел и зад петицата овозможуваат лесно облекување и соблекување и спречување на лизгање. Удобни и лесни, детските унисекс сандали Nike Sunray Adjust 6 SE ги чуваат стапалата на вашите малечки безбедни и забавувани од утро до вечер. Спецификација: Сандали за бебиња и деца Велкро Lastish лента на петицата Против лизгање Газиште од пена.
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sunray Adjust 6 SE е детска унисекс сандала направена за да го поддржи чекорот на вашето малечко во вода, на копно или каде и да ги однесе нивните авантури. Мека, флексибилна пена обезбедува целодневна удобност и брзо се суши. Велкро ремените на горниот дел и зад петицата овозможуваат лесно облекување и соблекување и спречување на лизгање. Удобни и лесни, детските унисекс сандали Nike Sunray Adjust 6 SE ги чуваат стапалата на вашите малечки безбедни и забавувани од утро до вечер.
Спецификација:

 • Сандали за бебиња и деца
 • Велкро
 • Lastish лента на петицата
 • Против лизгање
 • Газиште од пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  NIKE Sunray Adjust 6 SE
  Патики
  NIKE Sunray Adjust 6 SE