за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Adjust 6
NIKE Adjust 6
NIKE Adjust 6
NIKE Adjust 6
NIKE Adjust 6
NIKE Adjust 6
NIKE Adjust 6
NIKE Adjust 6
Код на производ: DR5709-002
NIKE

NIKE Adjust 6

Код на производ: DR5709-002
Направени за забавни денови на плажа или базен, Nike Sunray Adjust 6 Kids Unisex сандали за бебиња и мали деца се направени да бидат во чекор со малите во вода, на копно или каде и да ги однесат нивните авантури. Мека, флексибилна пена обезбедува лесно амортизирање и брзо се суши. Велкро ремените овозможуваат лесно облекување и соблекување, додека рабовите ги задржуваат стапалата на место и спречуваат лизгање. Исклучително мекиот и растеглив горен дел обезбедува кадифен комфор и помага да се спречи непријатното триење со малите стапала. Еластичната лента на петицата обезбедува добро вклопување. Спецификација: Велкро ремени Мек и растеглив горен дел Еластично ремче на петицата Газиште од пена.
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Направени за забавни денови на плажа или базен, Nike Sunray Adjust 6 Kids Unisex сандали за бебиња и мали деца се направени да бидат во чекор со малите во вода, на копно или каде и да ги однесат нивните авантури. Мека, флексибилна пена обезбедува лесно амортизирање и брзо се суши. Велкро ремените овозможуваат лесно облекување и соблекување, додека рабовите ги задржуваат стапалата на место и спречуваат лизгање. Исклучително мекиот и растеглив горен дел обезбедува кадифен комфор и помага да се спречи непријатното триење со малите стапала. Еластичната лента на петицата обезбедува добро вклопување.
Спецификација:

 • Велкро ремени
 • Мек и растеглив горен дел
 • Еластично ремче на петицата
 • Газиште од пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)

  Слични производи

  NIKE Adjust 6
  Патики
  NIKE Adjust 6