за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
NIKE Sunray Adjust 6 SE
Код на производ: DX6383-800
NIKE

NIKE Sunray Adjust 6 SE

Код на производ: DX6383-800
Nike Sunray Adjust 6 SE е детска унисекс сандала направена за да го поддржи чекорот на вашето малечко во вода, на копно или каде и да ги однесе нивните авантури. Мека, флексибилна пена обезбедува целодневна удобност и брзо се суши. Велкро ремените на горниот дел и зад петицата овозможуваат лесно вклучување и исклучување и спречување на лизгање. Удобни и лесни, детските унисекс сандали Nike Sunray Adjust 6 SE ги чуваат стапалата на вашите малечки безбедни и забавувани од утро до вечер. Спецификација: Детски сандали Велкро Lastish лента на петицата Против лизгање Пена.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.094 ДЕН
Заштеда: 1.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4Y 36 23
 • 5Y 37.5 23.5
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sunray Adjust 6 SE е детска унисекс сандала направена за да го поддржи чекорот на вашето малечко во вода, на копно или каде и да ги однесе нивните авантури. Мека, флексибилна пена обезбедува целодневна удобност и брзо се суши. Велкро ремените на горниот дел и зад петицата овозможуваат лесно вклучување и исклучување и спречување на лизгање. Удобни и лесни, детските унисекс сандали Nike Sunray Adjust 6 SE ги чуваат стапалата на вашите малечки безбедни и забавувани од утро до вечер.
Спецификација:

 • Детски сандали
 • Велкро
 • Lastish лента на петицата
 • Против лизгање
 • Пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали DX5544-002
  2.443 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sunray Adjust 6 SE
  Сандали
  NIKE Sunray Adjust 6 SE