за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
NIKE Air Flight 89
Код на производ: FD9928-101
NIKE

NIKE Air Flight 89

Код на производ: FD9928-101
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
12.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0665-001
7.812 ДЕН
Заштеда 15%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR7882-002
5.432 ДЕН
Заштеда 15%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Air Flight 89
Патики
NIKE Air Flight 89