за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
KANDER FOGO GIRLS GS
Код на производ: KAF233G203-31
KANDER

KANDER FOGO GIRLS GS

Код на производ: KAF233G203-31
4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 41 41
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223G201-01
1.556 ДЕН
Заштеда 60%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223G201-73
3.112 ДЕН
Заштеда 20%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
KANDER KANDER FOGO GIRLS GS
Кондури
KANDER KANDER FOGO GIRLS GS