за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
Код на производ: 2053211011
COLUMBIA

COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP

Код на производ: 2053211011
5.990 ДЕН
5.990 ДЕН
4.792 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41
  • 8.5 41.5
  • 9 42
  • 9.5 42.5
  • 10 43
  • 10.5 43.5
  • 11 44
  • 11.5 44.5
  • 12 45
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 2053211213
4.792 ДЕН
Заштеда 20%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 2044251010
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
7.512 ДЕН
Заштеда 20%
9.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 1594731289
5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
COLUMBIA COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP
Кондури
COLUMBIA COLUMBIA GRANITE TRAIL™ WP