за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC
UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC
UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC
UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC
UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC
UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC
Код на производ: 3024991-102
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC

Код на производ: 3024991-102
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5K 21 11
  • 7K 23.5 13
  • 8K 25 14
  • 9K 26 15
  • 10K 27 16
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За бебиња (0-4 год.)
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC
Патики
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA BINF SURGE 3 AC