за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
adidas 4DFWD 3
Код на производ: IG8994
adidas

adidas 4DFWD 3

Код на производ: IG8994
Код на производителот: NIU24
Без разлика дали сте фокусирани на вашиот следен чекор или на целта, трчањето е да се движите напред и затоа женските патики за трчање adidas 4DFWD 3 се кодирани за движење напред. Го освеживме иновативниот тродимензионален печатен 4D ѓон со нова структура на мрежа која ги трансформира силите на удар во движење напред и го комбиниравме со извонредното влечење на гумениот ѓон Continental™. Прилагодливиот горен дел на PRIMEKNIT е поврзан со лесна мрежа што дише за да ги одржувате вашите стапала удобни, километар по километар. Спецификација: Плиток профил Врвки PRIMEKNIT горен дел Continental™ гумен ѓон.
12.988 ДЕН
12.988 ДЕН
10.390 ДЕН
Заштеда: 2.598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Без разлика дали сте фокусирани на вашиот следен чекор или на целта, трчањето е да се движите напред и затоа женските патики за трчање adidas 4DFWD 3 се кодирани за движење напред. Го освеживме иновативниот тродимензионален печатен 4D ѓон со нова структура на мрежа која ги трансформира силите на удар во движење напред и го комбиниравме со извонредното влечење на гумениот ѓон Continental™. Прилагодливиот горен дел на PRIMEKNIT е поврзан со лесна мрежа што дише за да ги одржувате вашите стапала удобни, километар по километар.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • PRIMEKNIT горен дел
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  adidas 4DFWD 3
  Патики
  adidas 4DFWD 3