за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
KRONOS HEHA
Код на производ: KAF233F201-01
KRONOS

KRONOS HEHA

Код на производ: KAF233F201-01
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
2.994 ДЕН
Заштеда: 1.996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 40 40
  • 41 41
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
KRONOS KRONOS HEHA
Кондури
KRONOS KRONOS HEHA