за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Surge 3
UNDER ARMOUR Surge 3
UNDER ARMOUR Surge 3
UNDER ARMOUR Surge 3
UNDER ARMOUR Surge 3
UNDER ARMOUR Surge 3
Код на производ: 3024989-104
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Surge 3

Код на производ: 3024989-104
Under Armour Surge 3 се патики за трчање за момчиња. Тие се амортизирани и удобни, но исто така лесни и прозрачни. Зошто? Затоа што тоа е токму она што ви треба кога сте постојано во движење. Нивниот горен дел е лесен и мрежест за максимална прозрачност. Преклопувањето на TPU на петицата додава издржливост и поддршка. Мекото перниче околу глуждот носи супериорна удобност. ЕВА чорапчето со целосна должина додава удобност, додека амортизираниот средниот ѓон EVA обезбедува лесно чувство и амортизирање. Издржливиот ѓон обезбедува добро држење.Спецификација: Патики за момчиња Плиток профил Врвки Лесен горен дел од мрежа ЕVA среден ѓон Влошка од EVA.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 23
 • 4.5 36.5 23.5
 • 5 37.5 24
 • 5.5 38 24.5
 • 6 38.5 25
 • 6.5 39 25.5
 • 7 40 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Surge 3 се патики за трчање за момчиња. Тие се амортизирани и удобни, но исто така лесни и прозрачни. Зошто? Затоа што тоа е токму она што ви треба кога сте постојано во движење. Нивниот горен дел е лесен и мрежест за максимална прозрачност. Преклопувањето на TPU на петицата додава издржливост и поддршка. Мекото перниче околу глуждот носи супериорна удобност. ЕВА чорапчето со целосна должина додава удобност, додека амортизираниот средниот ѓон EVA обезбедува лесно чувство и амортизирање. Издржливиот ѓон обезбедува добро држење.
Спецификација:

 • Патики за момчиња
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лесен горен дел од мрежа
 • ЕVA среден ѓон
 • Влошка од EVA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Surge 3
  Патики
  UNDER ARMOUR Surge 3