за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
NIKE Air Max Bliss
Код на производ: DZ6754-002
NIKE

NIKE Air Max Bliss

Код на производ: DZ6754-002
Nike Air Max Bliss се женски lifestyle патики. Знаете дека велат дека убавината треба да се издржи. Не е така со овие патики. Комбинирајќи ја елеганцијата и модерната технологија, тие обезбедуваат неверојатна удобност и стил по кој се стремат. Првично дизајнирани за трчање, единицата Air Max во петицата се комбинира со пена со двојна густина во средниот ѓон за да обезбеди удобност. Богатата мешавина на текстури ги прави забавни за комбинирање и стилизирање. Постојаната јака додава мекост на секој чекор, а нискиот профил изгледа елегантно, но сепак спортски. Гумениот ѓон е издржлив и обезбедува дополнително држење. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Nike Air технологија Гумен ѓон.
9.490 ДЕН
9.490 ДЕН
7.592 ДЕН
Заштеда: 1.898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Bliss се женски lifestyle патики. Знаете дека велат дека убавината треба да се издржи. Не е така со овие патики. Комбинирајќи ја елеганцијата и модерната технологија, тие обезбедуваат неверојатна удобност и стил по кој се стремат. Првично дизајнирани за трчање, единицата Air Max во петицата се комбинира со пена со двојна густина во средниот ѓон за да обезбеди удобност. Богатата мешавина на текстури ги прави забавни за комбинирање и стилизирање. Постојаната јака додава мекост на секој чекор, а нискиот профил изгледа елегантно, но сепак спортски. Гумениот ѓон е издржлив и обезбедува дополнително држење.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Nike Air технологија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH0223-600
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB4496-002
  10.957 ДЕН
  Заштеда 15%
  12.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ1470-002
  5.857 ДЕН
  Заштеда 15%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air Max Bliss
  Патики
  NIKE Air Max Bliss