за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
CHAMPION Evlet
Код на производ: CHF233M106-62
CHAMPION

CHAMPION Evlet

Код на производ: CHF233M106-62
Champion EVLET се машки lifestyle патики кои носат елегантен стил и неоспорен комфор. Горниот дел е изработен од мешавина од мрежен материјал и полиуретан кој обезбедува стабилност и удобност. Класичните врвки го одржуваат стапалото стабилно. Ѓонот е направен од мешавина од Filon и термоеластични еластомери (TPR) и обезбедува стисок на сите површини. Логото на Champion зборува за припадност на брендот. Спецификација: Машки lifestyle патики Горен дел: 90% полиуретан, 10% мрежен материјал Ѓон: 80% Filon, 20% TPR.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion EVLET се машки lifestyle патики кои носат елегантен стил и неоспорен комфор. Горниот дел е изработен од мешавина од мрежен материјал и полиуретан кој обезбедува стабилност и удобност. Класичните врвки го одржуваат стапалото стабилно. Ѓонот е направен од мешавина од Filon и термоеластични еластомери (TPR) и обезбедува стисок на сите површини. Логото на Champion зборува за припадност на брендот.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел: 90% полиуретан, 10% мрежен материјал
 • Ѓон: 80% Filon, 20% TPR

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  CHAMPION Evlet
  Патики
  CHAMPION Evlet