за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA MAYZE WEDGE
PUMA MAYZE WEDGE
PUMA MAYZE WEDGE
PUMA MAYZE WEDGE
PUMA MAYZE WEDGE
PUMA MAYZE WEDGE
PUMA MAYZE WEDGE
PUMA MAYZE WEDGE
Код на производ: 386273-01
PUMA

PUMA MAYZE WEDGE

Код на производ: 386273-01
PUMA MAYZE WEDGE се женски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневието и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие PUMA патики со платформа. Горниот дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките се со плиток профил со класични врвки и перфорации кои овозможуваат одлична вентилација. Логото на PUMA нагласува во која спортски бренд најмногу верувате. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Вашите омилени фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш, а со овие PUMA патики не можете да погрешите. Спецификација: Женски lifestyle патики Ѓон на платформа Класично врвкање Плиток профил Лого на PUMA Јазиче за пета Гумен ѓон.
7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
6.282 ДЕН
Заштеда: 1.108 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35.5 35.5 22
 • 37 37 23
 • 37.5 37.5 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 25
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5 26
 • 42 42 27
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

PUMA MAYZE WEDGE се женски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневието и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие PUMA патики со платформа. Горниот дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките се со плиток профил со класични врвки и перфорации кои овозможуваат одлична вентилација. Логото на PUMA нагласува во која спортски бренд најмногу верувате. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Вашите омилени фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш, а со овие PUMA патики не можете да погрешите.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Ѓон на платформа
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Лого на PUMA
 • Јазиче за пета
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 387624-03
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 387624-04
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 393194-01
  3.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  PUMA MAYZE WEDGE
  Патики
  PUMA MAYZE WEDGE