за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
NIKE Victori One
Код на производ: CZ7836-100
NIKE

NIKE Victori One

Код на производ: CZ7836-100
Nike Victory One женски папучи за моменти на уживање после напорен тренинг или за време на забава на базен. Едноставниот дизајн е збогатен со мека пена на шарата и интересно брендирање. Комбинацијата на стил, естетика и технички карактеристики ќе ве натера да го носите овој модел во соблекувална во теретана, базен или плажа. Шаблони за влечење на ѓонот спречуваат лизгање на влажни површини. Брзо се сушат, благодарение на перфорациите на неколку места, па никој нема да знае дека сте излегле директно од тушот и сте се упатиле на забавата покрај базенот. Заоблениот горен раб на ременот ја зголемува удобноста, додека врежаното лого Swoosh го комплетира спортскиот дизајн.Спецификација: Женски папучи Перфорација на газиште Лого на Swoosh.
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 8 39 25
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Victory One женски папучи за моменти на уживање после напорен тренинг или за време на забава на базен. Едноставниот дизајн е збогатен со мека пена на шарата и интересно брендирање. Комбинацијата на стил, естетика и технички карактеристики ќе ве натера да го носите овој модел во соблекувална во теретана, базен или плажа. Шаблони за влечење на ѓонот спречуваат лизгање на влажни површини. Брзо се сушат, благодарение на перфорациите на неколку места, па никој нема да знае дека сте излегле директно од тушот и сте се упатиле на забавата покрај базенот. Заоблениот горен раб на ременот ја зголемува удобноста, додека врежаното лого Swoosh го комплетира спортскиот дизајн.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Перфорација на газиште
 • Лого на Swoosh

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Папучи CN9677-003
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Victori One
  Папучи
  NIKE Victori One