за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
Код на производ: IF5009
adidas

adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX

Код на производ: IF5009
Код на производителот: LZV65
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX се машки патики за трчање. Проширете го вашиот асортиман на овие патики за трчање на adidas. Дизајнирани имајќи ја предвид удобноста, нивните хибридни жлебови го олеснуваат преминот од пат до патека. RAIN.RDY спречува пенетрација на вода за да ги одржувате стапалата суви во влажни услови. Средниот ѓон што апсорбира удари и мекото перниче во петицата обезбедуваат максимална удобност при секој чекор. Спецификација: Машки патики за трчање Врвки Плиток профил Мрежест горен дел Лесен среден ѓон EVA RAIN.RDY технологија Traxion ѓон.
9.988 ДЕН
9.988 ДЕН
9.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX се машки патики за трчање. Проширете го вашиот асортиман на овие патики за трчање на adidas. Дизајнирани имајќи ја предвид удобноста, нивните хибридни жлебови го олеснуваат преминот од пат до патека. RAIN.RDY спречува пенетрација на вода за да ги одржувате стапалата суви во влажни услови. Средниот ѓон што апсорбира удари и мекото перниче во петицата обезбедуваат максимална удобност при секој чекор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел
 • Лесен среден ѓон EVA
 • RAIN.RDY технологија
 • Traxion ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID1872
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
  Патики
  adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX