за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
Код на производ: IF2403
adidas

adidas TERREX SWIFT R3 GTX

Код на производ: IF2403
Код на производителот: LTG27
Движете се брзо низ сите терени и услови во женските патики за планинарење adidas TERREX SWIFT R3 GTX. Брзи, лесни и издржливи, овие патики се направени од GORE-TEX водоотпорен материјал за дишење, кој ги одржува стапалата суви на влажни патеки. Лесниот мек среден ѓон обезбедува одлично амортизирање. Гумениот ѓон Continental™ обезбедува сигурно подножје на лизгави, коренити патеки, калливи угорници и лабави карпи. Имаат и заштита од навлегување на камења и нечистотија на патеката, а има дополнително засилување за петицата што ви го олеснува движењето и во најнепристапните места. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Водоотпорни GORE-TEX материјал Лесен мек среден ѓон Зајакнување на петицата Continental™ гумен ѓон.
9.888 ДЕН
9.888 ДЕН
9.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Движете се брзо низ сите терени и услови во женските патики за планинарење adidas TERREX SWIFT R3 GTX. Брзи, лесни и издржливи, овие патики се направени од GORE-TEX водоотпорен материјал за дишење, кој ги одржува стапалата суви на влажни патеки. Лесниот мек среден ѓон обезбедува одлично амортизирање. Гумениот ѓон Continental™ обезбедува сигурно подножје на лизгави, коренити патеки, калливи угорници и лабави карпи. Имаат и заштита од навлегување на камења и нечистотија на патеката, а има дополнително засилување за петицата што ви го олеснува движењето и во најнепристапните места.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Водоотпорни
 • GORE-TEX материјал
 • Лесен мек среден ѓон
 • Зајакнување на петицата
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas TERREX SWIFT R3 GTX
  Патики
  adidas TERREX SWIFT R3 GTX