за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
adidas TERREX TRAILRIDER GTX
Код на производ: IF2573
adidas

adidas TERREX TRAILRIDER GTX

Код на производ: IF2573
Код на производителот: LTH85
Оставете ги тротоарите и градските улици зад себе во машките патики за трчање adidas TERREX TRAILRIDER GTX. Овие патики за трчање adidas Terrex комбинираат лесни амортизирања кои реагираат со влечење, поддршка и издржливост за справување со различни услови. Заштитниот слој од карпи во средниот ѓон ви овозможува со сигурност да се движите по груб терен, а има и шилест јазик. GORE-TEX ги одржува стапалата суви на влажни патеки. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува извонредно држење на тврди и меки површини. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки GORE-TEX Јазик со шила Гумен ѓон.
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Оставете ги тротоарите и градските улици зад себе во машките патики за трчање adidas TERREX TRAILRIDER GTX. Овие патики за трчање adidas Terrex комбинираат лесни амортизирања кои реагираат со влечење, поддршка и издржливост за справување со различни услови. Заштитниот слој од карпи во средниот ѓон ви овозможува со сигурност да се движите по груб терен, а има и шилест јазик. GORE-TEX ги одржува стапалата суви на влажни патеки. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува извонредно држење на тврди и меки површини.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • GORE-TEX
 • Јазик со шила
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID1872
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID1778
  8.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TERREX TRAILRIDER GTX
  Патики
  adidas TERREX TRAILRIDER GTX