за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
adidas TERREX SWIFT R3 GTX
Код на производ: HR1310
adidas

adidas TERREX SWIFT R3 GTX

Код на производ: HR1310
Код на производителот: LTF16
Движете се брзо низ сите терени и услови во машките outdoor патики на adidas TERREX SWIFT R3 GTX. Брзи, лесни и издржливи, овие патики се направени од водоотпорен материјал GORE-TEX за дишење, кој ги одржува стапалата суви на влажни патеки. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и јазиче на потпетица што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Има и заштита која го спречува навлегувањето на кал и камења. Гумениот ѓон Continental™ обезбедува сигурно подножје на лизгави, коренити патеки, калливи угорници и лабави карпи. Облечете ги овие модерни и функционални патики и уживајте во природата во секое време. Спецификација: Машки планинарски патики Плиток профил Врвки Обликувано газиште GORE-TEX Лесен среден ѓон Јазиче за пета Continental™ гумен ѓон.
9.788 ДЕН
9.788 ДЕН
9.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Движете се брзо низ сите терени и услови во машките outdoor патики на adidas TERREX SWIFT R3 GTX. Брзи, лесни и издржливи, овие патики се направени од водоотпорен материјал GORE-TEX за дишење, кој ги одржува стапалата суви на влажни патеки. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и јазиче на потпетица што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Има и заштита која го спречува навлегувањето на кал и камења. Гумениот ѓон Continental™ обезбедува сигурно подножје на лизгави, коренити патеки, калливи угорници и лабави карпи. Облечете ги овие модерни и функционални патики и уживајте во природата во секое време.
Спецификација:

 • Машки планинарски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Обликувано газиште
 • GORE-TEX
 • Лесен среден ѓон
 • Јазиче за пета
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7401
  9.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  adidas TERREX SWIFT R3 GTX
  Патики
  adidas TERREX SWIFT R3 GTX