за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
adidas RAPIDMOVE
Код на производ: HP3265
adidas

adidas RAPIDMOVE

Код на производ: HP3265
Код на производителот: LYP65
adidas RAPIDMOVE се разновидни машки патики за вежбање делумно направени од рециклирани материјали. Започнете со тренинг за сила или вежбање во теретана без двоумење. Овие патики на адидас ќе ви овозможат постојано да се подобрувате. Инженерскиот плетен горен дел има стратешки поставени области на поддршка. Подлогата Lightstrike е ултра лесна и реагира и обезбедува совршено амортизирање. Асиметричниот систем за торзија ви помага да останете стабилни при брзи промени на правецот и повеќенасочни движења. Горниот дел од овие патики содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Машки патики за тренинг Плиток профил Врвки Плетен горен дел Lightstrike перниче Текстилна облога Асиметричен систем за торзија Гумен ѓон.
7.388 ДЕН
7.388 ДЕН
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10- 45 1/3 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas RAPIDMOVE се разновидни машки патики за вежбање делумно направени од рециклирани материјали. Започнете со тренинг за сила или вежбање во теретана без двоумење. Овие патики на адидас ќе ви овозможат постојано да се подобрувате. Инженерскиот плетен горен дел има стратешки поставени области на поддршка. Подлогата Lightstrike е ултра лесна и реагира и обезбедува совршено амортизирање. Асиметричниот систем за торзија ви помага да останете стабилни при брзи промени на правецот и повеќенасочни движења. Горниот дел од овие патики содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Плетен горен дел
 • Lightstrike перниче
 • Текстилна облога
 • Асиметричен систем за торзија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HP3268
  7.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ1828
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.788 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ3516
  3.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas RAPIDMOVE
  Патики
  adidas RAPIDMOVE