за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
Код на производ: 3024987-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3

Код на производ: 3024987-001
Under Armour Charged Pursuit 3 се детски патики за трчање за тинејџери на кои им е потребна флексибилност, удобност и разновидност на патеката. Горниот дел е направен од совршено лесен и прозрачен материјал кој обезбедува стратешка поддршка токму онаму каде што е потребно. Големата површина на мрежестиот материјал гарантира одлична вентилација, така што вашите стапала ќе останат суви дури и за време на најпребирливите активности. Влошките исполнети со пена околу глуждот и под јазикот ја зголемуваат удобноста за време на интензивен тренинг. Гумениот ѓон ги таргетира сите клучни области на стапалото и обезбедува одлично држење, зголемувајќи ја издржливоста на патиките. Детските патики Under Armour Charged Pursuit 3 обезбедуваат уште поголема мекост и удобност со максимална поддршка и стабилност. Со овие одлични патики, ниту една од вашите цели на патеката нема да биде недостижна. Спецификација: Детски патики за трчање Врвки Плиток профил Лого на UA Горен дел од материјал што дише.
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
3.112 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4.5 36.5 23.5
 • 5 37.5 24
 • 5.5 38 24.5
 • 6 38.5 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Charged Pursuit 3 се детски патики за трчање за тинејџери на кои им е потребна флексибилност, удобност и разновидност на патеката. Горниот дел е направен од совршено лесен и прозрачен материјал кој обезбедува стратешка поддршка токму онаму каде што е потребно. Големата површина на мрежестиот материјал гарантира одлична вентилација, така што вашите стапала ќе останат суви дури и за време на најпребирливите активности. Влошките исполнети со пена околу глуждот и под јазикот ја зголемуваат удобноста за време на интензивен тренинг. Гумениот ѓон ги таргетира сите клучни области на стапалото и обезбедува одлично држење, зголемувајќи ја издржливоста на патиките. Детските патики Under Armour Charged Pursuit 3 обезбедуваат уште поголема мекост и удобност со максимална поддршка и стабилност. Со овие одлични патики, ниту една од вашите цели на патеката нема да биде недостижна.
Спецификација:

 • Детски патики за трчање
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на UA
 • Горен дел од материјал што дише

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 3024989-001
  3.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
  Патики
  UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3