за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
Код на производ: 3024911-601
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2

Код на производ: 3024911-601
Under Armour FLOW Velociti Wind 2 се женски патики за трчање. Горниот прозрачен дел им овозможува на стапалата да останат свежи како на самиот почеток на трката. Плиткиот профил обезбедува можност за непречено движење во сите правци, а едноделниот среден ѓон Flow обезбедува одговорно и долготрајно амортизирање. Друга изведба на овој модел е можноста за поврзување со UA MapMyRun™. Тоа е технологија која го следи и анализира вашето трчање за да ви помогне да бидете подобар тркач. Горниот дел на Varp™ го оптимизира задржувањето со лесно затворање и овозможува максимална прозрачност. Технологијата на проток го елиминира гумениот ѓон, создавајќи помазно и полесно одење на која било површина. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки UA MapMyRun технологија Горен прозрачен дел Технологија Flov.
10.590 ДЕН
10.590 ДЕН
8.472 ДЕН
Заштеда: 2.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour FLOW Velociti Wind 2 се женски патики за трчање. Горниот прозрачен дел им овозможува на стапалата да останат свежи како на самиот почеток на трката. Плиткиот профил обезбедува можност за непречено движење во сите правци, а едноделниот среден ѓон Flow обезбедува одговорно и долготрајно амортизирање. Друга изведба на овој модел е можноста за поврзување со UA MapMyRun™. Тоа е технологија која го следи и анализира вашето трчање за да ви помогне да бидете подобар тркач. Горниот дел на Varp™ го оптимизира задржувањето со лесно затворање и овозможува максимална прозрачност. Технологијата на проток го елиминира гумениот ѓон, создавајќи помазно и полесно одење на која било површина.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • UA MapMyRun технологија
 • Горен прозрачен дел
 • Технологија Flov

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2
  Патики
  UNDER ARMOUR FLOW Velociti Wind 2