за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
Код на производ: HR1308
adidas

adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX

Код на производ: HR1308
Код на производителот: LTF15
adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX се лесни и разновидни машки планинарски патики со извонреден стисок. Можете да ја погледнете мапата онолку пати колку што сакате пред да зачекорите на патеката, но она што е таму не е така лесно да се предвиди. Но, токму тоа е поентата и целата забава. Овие планинарски патики на adidas се подготвени за калливи и карпести терени. Дизајнирани да ги истражуваат сите терени, тие додаваат водоотпорна, прозрачна GORE-TEX заштита од временски услови за да ги одржувате вашите стапала суви, а горниот дел издржлив. Гумениот надворешен ѓон Continental™ ви ја дава издржливоста и стабилноста што ви се потребни додека туркате напред. Спецификација: Машки планинарски патики Полудлабок профил Брз систем за врзување Горен GORE-TEX кој дише Водоотпорен горен дел Врвки Среден ѓон Мелани Continental™ гумен ѓон.
10.988 ДЕН
10.988 ДЕН
10.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX се лесни и разновидни машки планинарски патики со извонреден стисок. Можете да ја погледнете мапата онолку пати колку што сакате пред да зачекорите на патеката, но она што е таму не е така лесно да се предвиди. Но, токму тоа е поентата и целата забава. Овие планинарски патики на adidas се подготвени за калливи и карпести терени. Дизајнирани да ги истражуваат сите терени, тие додаваат водоотпорна, прозрачна GORE-TEX заштита од временски услови за да ги одржувате вашите стапала суви, а горниот дел издржлив. Гумениот надворешен ѓон Continental™ ви ја дава издржливоста и стабилноста што ви се потребни додека туркате напред.
Спецификација:

 • Машки планинарски патики
 • Полудлабок профил
 • Брз систем за врзување
 • Горен GORE-TEX кој дише
 • Водоотпорен горен дел
 • Врвки
 • Среден ѓон Мелани
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7401
  9.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX
  Патики
  adidas TERREX SWIFT R3 MID GTX