за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
adidas HARDEN VOLUME 7
Код на производ: ID2237
adidas

adidas HARDEN VOLUME 7

Код на производ: ID2237
Код на производителот: MDG99
adidas HARDEN VOLUME 7 се машки патики за кошарка кои оддаваат почит на најпознатата брада во НБА кошарката - Џејмс Харден. Нема никој во играта како Џејмс Харден. Не е важно дали врти пари, удира во скокачи во далечина или дава изјава надвор од теренот со својот уникатен моден смисол, Џејмс Харден е еден и единствен. Најновата патика со потпис на Harden од Adidas Basketball е направена за брзина со навестување стил. Средниот ѓон Lightstrike вклучува JET BOOST, што го прави ултра лесен, а истовремено создава многу враќање на енергијата со секој чекор. Гумениот надворешен ѓон од шевронен и страничниот ѕид од TPU ги поддржуваат сите ваши динамични движења и напади. Уникатниот дизајн на горниот дел и системот за поврзување ќе ве натераат да се истакнете не само по вашите вештини со топка. Спецификација: Машки патики за кошарка Hybrid BOOST Lightstrike среден ѓон Гумен ѓон.
10.588 ДЕН
10.588 ДЕН
10.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas HARDEN VOLUME 7 се машки патики за кошарка кои оддаваат почит на најпознатата брада во НБА кошарката - Џејмс Харден. Нема никој во играта како Џејмс Харден. Не е важно дали врти пари, удира во скокачи во далечина или дава изјава надвор од теренот со својот уникатен моден смисол, Џејмс Харден е еден и единствен. Најновата патика со потпис на Harden од Adidas Basketball е направена за брзина со навестување стил. Средниот ѓон Lightstrike вклучува JET BOOST, што го прави ултра лесен, а истовремено создава многу враќање на енергијата со секој чекор. Гумениот надворешен ѓон од шевронен и страничниот ѕид од TPU ги поддржуваат сите ваши динамични движења и напади. Уникатниот дизајн на горниот дел и системот за поврзување ќе ве натераат да се истакнете не само по вашите вештини со топка.
Спецификација:

 • Машки патики за кошарка
 • Hybrid BOOST
 • Lightstrike среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas HARDEN VOLUME 7
  Патики
  adidas HARDEN VOLUME 7